PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

      Norėdami pakeisti arba grąžinti kokybišką prekę, tai galite padaryti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos, apie tai informuodami mus el. paštu info@lilypapuosalai.lt. Keičiama arba grąžinama prekė turi atitikti šias sąlygas:

      Prekė turi būti originalioje ir tvarkingoje pakuotėje;

      Prekės turi būti Pirkėjo nenaudota ir nesugadinta;

      Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos - nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas, jei grąžinama nekokybiška prekė).

      Prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

      Keičiant arba grąžinant prekę kartu turi būti pateikiama užpildyta speciali prekių keitimo - grąžinimo forma.

      Prekėms taip pat suteikiama 24 mėnesių teisinė kokybės garantija. Per šį terminą galite pareikšti reikalavimus dėl prekės trūkumų (privaloma pateikti rašytinį prašymą kartu su prekės įsigijimo dokumentu).

      Per 3 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos mes Jus informuosime el. paštu apie tai, ar Jūsų grąžinta prekė atitiko aukščiau išvardintas sąlygas.

      Jei keičiama ar grąžinama kokybiška prekė, grąžinimo išlaidas turėsite apmokėti Jūs. Jei grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Jums pinigus ir apmokėti grąžinamos prekės siuntimo išlaidas. Pinigai už grąžintą prekė pervedami per 5 darbo dienas į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Jei už prekę mokėjote dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir papildomai sumokėta suma.