PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

      Prekių keitimas ir grąžinimas vykdomas vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis" bei LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu patvirtintomis "Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis".

     Norėdami pakeisti arba grąžinti prekę, tai galite padaryti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos, apie tai informuodami mus el. paštu info@lilypapuosalai.lt. Keičiama arba grąžinama prekė turi atitikti šias sąlygas:

      Prekė turi būti originalioje ir tvarkingoje pakuotėje;

      Prekės turi būti Pirkėjo nenaudota ir nesugadinta;

      Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos - nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas, jei grąžinama nekokybiška prekė).

      Prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

      Keičiant arba grąžinant prekę kartu turi būti pateikiama užpildyta speciali prekių keitimo - grąžinimo forma.

      Per 3 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos mes Jus informuosime el. paštu apie tai, ar Jūsų grąžinta prekė atitiko aukščiau išvardintas sąlygas.

      Jei keičiama ar grąžinama kokybiška prekė, grąžinimo išlaidas turėsite apmokėti Jūs. Jei grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Jums pinigus ir apmokėti grąžinamos prekės siuntimo išlaidas. Pinigai už grąžintą prekė pervedami per 5 darbo dienas į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Jei už prekę mokėjote dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir papildomai sumokėta suma.